Menu Zamknij

Jak wysłać formularz pocztą elektroniczną (mailem)?

dotacje dla młodych województwo łódzkie

 

Odsłuchaj tę stronę


Regulamin rekrutacji w poszczególnych projektach z serii „BiznesUP! Young” w §7 ust. 7 wskazuje, że:
„W uzasadnionych przypadkach dokumenty rekrutacyjne można przesyłać również w formie skanów dokumentów e-mailem (dokumenty takie muszą być w spakowanym pliku i zabezpieczone hasłem, które będzie przesłane w innym e-mailu)”.

Uważamy, że znaczna odległość uczestników od biura projektu oraz czasy pandemii są uzasadnionym przypadkiem wysyłki formularzy w sposób mailowy.

dotacje dla młodych

Jak to zrobić?
Po pierwsze, pobierz formularz i uzupełnij – najlepiej na swoim komputerze. Koniecznie odpowiedz na wszystkie pytania – wyczerpująco, analitycznie, konkretnie. Pamiętaj, że formularz podlega ocenie.

Następnie wydrukuj.

Podpisz we wskazanych miejscach i zrób skan, konwertując dokument do jednego pliku PDF.

Plik spakuj za pomocą programu do archiwizacji/pakowania plików i zabezpiecz hasłem.

Dokładnie jak to wykonać opisują artykuły, które umieszczamy poniżej. Kliknij, by przenieść się do artykułów na zewnętrznych stronach internetowych i zapoznać się z nimi:

Jak zabezpieczyć hasłem pliki ZIP w systemie Windows 10

Pakowanie plików lub folderów, z hasłem, na macOS

Jak w macOS przygotować ZIP z hasłem?

Pakowanie plików lub folderów, z hasłem, na macOS

 

Po spakowaniu wyślij formularz mailem na adres wskazany w regulaminie (uwaga! każdy subregion ma swój adres mailowy). Hasło wyślij osobnym, drugim mailem.

 

Jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić, a powyższe artykuły Ci nie pomogły, to najlepiej będzie jak dostarczysz formularz osobiście lub wysłać go pocztą/kurierem.
W regulaminie rekrutacji opisano jak zaadresować kopertę – zobacz §7 ust. 8 regulaminu rekrutacji dla swojego subregionu.

W razie pytań, zadzwoń do nas:
737 953 011

 

Skip to content