Menu Zamknij

Przedłużenie naboru dla subregionu piotrkowskiego

dotacje dla młodych województwo łódzkie

Odsłuchaj tę stronę


 

Informujemy, że nabór do projektu „BiznesUP! Young – subregion piotrkowski” w dniu 31 stycznia 2022 został wydłużony o kolejne 10 dni roboczych (poczynając od 1 lutego do 14 lutego) lub do zebrania minimum 19 formularzy, które jednocześnie umożliwią wyłonienie uczestników projektu.

Natomiast w dniu 14 lutego 2022, wydłużono nabór o kolejne 5 dni roboczych (do 21 lutego) lub nadal do zebrania minimum 19 formularzy, której jednocześnie zapewnią wszelkie warunki dotyczące realizacji projektu.

W przypadku zebrania odpowiedniej liczby formularzy, nabór zostanie zamknięty drugiego dnia roboczego, o czym niezwłocznie poinformujemy na stronie projektu.

W momencie publikowania informacji o wydłużeniu naboru w dniu 31 stycznia 2022 złożono 15 formularzy (aktualne dane są tutaj: INFORMACJE O NABORACH), a w momencie edytowania wpisu i wydłużenia o kolejne 15 dni (16.02.2022) złożonych było ok. 23 formularzy, ale nie spełniały wszystkich warunków. Zachęcamy więc do spieszenia się i wypełnienia formularza oraz o złożenie go – najlepiej osobiście. W przypadku wysyłki pocztą, informujemy, że liczy się termin odbioru. Nie jest więc to polecana forma wysyłki.

 

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są w dziale REKRUTACJA.

Mapa subregionu piotrkowskiego:

Dofinansowania dla mlodych subregion piotrkowski

Skip to content