Menu Zamknij

Terminy składania biznesplanów – kolejne grupy

dotacje dla młodych województwo łódzkie

Informujemy, że wyznaczyliśmy terminy składania biznesplanów w biurze projektów:

  • „BiznesUP! Young – subregion łódzki” (gr. 2) – biznesplany składane będą w terminach: od 9 do 13 maja (pn-pt) w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).
  • „BiznesUP! Young – subregion skierniewicki” (gr. 1) – biznesplan składane będą w terminach: od 18 do 24 maja (śr-wt) w dni robocze w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).

Istnieje możliwość złożenia biznesplanu wcześniej, przed wyznaczonymi terminami. W tej sytuacji prosimy o kontakt z biurem projektu.

Dla przyszłych grup, terminy będziemy publikować z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Przypominamy, że biznesplan mogą złożyć jedynie uczestnicy projektu, którzy:

  • wypracowali odpowiednią frekwencję na zajęciach grupowych,
  • zdali test zaliczeniowy,
  • odbyli indywidualne zajęcia w zakresie przygotowania biznesplanu z ekspertem dotacyjnym oraz biznesplan został oceniony formalnie pozytywnie przez eksperta dotacyjnego.

Spotkania z ekspertami dotacyjnymi są ustalane indywidualnie. Uczestnicy dostaną namiary kontaktowe do przydzielonych ekspertów drogą mailową. Zajęcia odbywać się będą w salach Łódź Art Center przy Tymienieckiego 3 w Łodzi (głównie: 10A i 4). Spotkania przewidziane są w terminie od 20 kwietnia do 11 maja dla subregionu łódzkiego (dot. gr. 1), a od 25 kwietnia do 20 maja dla subregionu skierniewickiego (dot. gr 1). Spotkania odbywać się będą w godzinach 8.00 do 20.00 w zależności od indywidualnych ustaleń pomiędzy ekspertem dotacyjnym, a przydzielonym dla niego uczestnikiem.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przyznawania wsparcia przed złożeniem biznesplanu. Regulamin ten znajduje się w zakładce „Wsparcie w projekcie” analogicznej dla projektu, w którym uczestniczysz.

 

 


 

Harmonogram spotkań z ekspertami dotacyjnymi:

subregion łódzki

subregion skierniewicki

Skip to content