Menu Zamknij

Terminy składania biznesplanów – następne grupy

dotacje dla młodych województwo łódzkie

Informujemy, że wyznaczyliśmy terminy składania biznesplanów w biurze projektów:

  • „BiznesUP! Young – subregion m. Łódź” (obie grupy) – biznesplany składane będą w terminach: od 11 do 15 lipca (pn-pt) w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).
  • „BiznesUP! Young – subregion sieradzki” (gr. 2) – biznesplany składane będą w terminach: od 20 do 26 lipca (śr-wt) w dni robocze w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).
  • „BiznesUP! Young – subregion łódzki” (gr. 3) – biznesplany składane będą w terminach: od 28 lipca do 3 sierpnia (czw-śr) w dni robocze w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).

Istnieje możliwość złożenia biznesplanu wcześniej, przed wyznaczonymi terminami. W tej sytuacji prosimy o kontakt z biurem projektu.

Dla przyszłych grup, terminy będziemy publikować z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Przypominamy, że biznesplan mogą złożyć jedynie uczestnicy projektu, którzy:

  • wypracowali odpowiednią frekwencję na zajęciach grupowych,
  • zdali test zaliczeniowy,
  • odbyli indywidualne zajęcia w zakresie przygotowania biznesplanu z ekspertem dotacyjnym oraz biznesplan został oceniony formalnie pozytywnie przez eksperta dotacyjnego.

Spotkania z ekspertami dotacyjnymi są ustalane indywidualnie. Uczestnicy dostaną namiary kontaktowe do przydzielonych ekspertów drogą mailową. Zajęcia odbywać się będą w salach Łódź Art Center przy Tymienieckiego 3 w Łodzi (głównie w salach: 10A i 4). Spotkania przewidziane są w terminie od 17 czerwca do 14 lipca dla subregionu m. Łódź, od 5 lipca do 22 lipca dla subregionu sieradzkiego (dot. gr. 2), od 8 lipca do 30 lipca dla subregionu łódzkiego (dot. gr 3). Spotkania odbywać się będą w godzinach 8.00 do 20.00 (najczęściej popołudniami) w zależności od indywidualnych ustaleń pomiędzy ekspertem dotacyjnym, a przydzielonym dla niego uczestnikiem. Podane terminy „do” są maksymalnymi – zakładamy raczej wcześniejsze zakończenie spotkań indywidualnych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przyznawania wsparcia przed złożeniem biznesplanu. Regulamin ten znajduje się w zakładce „Wsparcie w projekcie” analogicznej dla projektu, w którym uczestniczysz.

 

 


 

Harmonogram spotkań z ekspertami dotacyjnymi:

subregion łódzki

subregion m. Łódź

subregion sieradzki

 

Skip to content