Menu Zamknij

Terminy składania biznesplanów

 

dotacje dla młodych województwo łódzkie

Informujemy, że wyznaczyliśmy terminy składania biznesplanów w biurze projektów:

  • „BiznesUP! Young – subregion łódzki” (gr. 1) oraz „BiznesUP! – subregion sieradzki” (gr. 2) – biznesplany składane będą w terminach: od 11 do 15 kwietnia (pn-pt) w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).
  • „BiznesUP! Young – subregion piotrkowski” (gr. 1 i gr. 2) – biznesplan składane będą w terminach: od 25 do 29 kwietnia (pn-pt) w biurze projektu (w godzinach 10:00-15:00).

Istnieje możliwość złożenia biznesplanu wcześniej, przed wyznaczonymi terminami. W tej sytuacji prosimy o kontakt z biurem projektu.

Dla przyszłych grup, terminy będziemy publikować z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Przypominamy, że biznesplan mogą złożyć jedynie uczestnicy projektu, którzy:

  • wypracowali odpowiednią frekwencję na zajęciach grupowych,
  • zdali test zaliczeniowy,
  • odbyli indywidualne zajęcia w zakresie przygotowania biznesplanu z ekspertem dotacyjnym oraz biznesplan został oceniony formalnie pozytywnie przez eksperta dotacyjnego.

Spotkania z ekspertami dotacyjnymi są ustalane indywidualnie. Uczestnicy dostaną namiary kontaktowe do przydzielonych ekspertów drogą mailową. Zajęcia odbywać się będą w salach Łódź Art Center przy Tymienieckiego 3 w Łodzi. Spotkania przewidziane są w terminie od 30 marca do 15 kwietnia dla subregionu łódzkiego oraz skierniewickiego (dot. grup nr 1), a do 29 kwietnia dla subregionu piotrkowskiego (dla obu grup).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przyznawania wsparcia przed złożeniem biznesplanu. Regulamin ten znajduje się w zakładce „Wsparcie w projekcie” analogicznej dla projektu, w którym uczestniczysz.

 


 

Harmonogram spotkań z ekspertami dotacyjnymi:

subregion piotrkowski

subregion łódzki

Skip to content